Apartament 2+1 ne shitje, Selite , Tirana

Per Shitje 72,000 €

Karakteristikat

  • ID: 1274
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 91 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Under construction
  • Cmimi: 72,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Selites . Apartamenti ka siperfaqe 90,56m dhe ndodhet ne katin 6 te nje objekti 9katesh . Apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje + kuzhine , 2 dhoma gjumi , 1 tualet , 1 ballkon . Objekti ku ndodhet apartamenti ofron cilesi dhe siguri maksimale . Gjithashtu zona ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]