Vile ne shitje te zona e TEG ! , Tirana

Per Shitje 1,000,000 €

Karakteristikat

  • ID: 1276
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 396 m2
  • Dhoma: 4
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,000,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 4

Përshkrim

Vile ne shitje te zona e TEG ! Vila ka nje siperfaqe prej 396m2 dhe siperfaqe toke 769.5 m2 . Kati i pare organizohet ne dhomen e dites ku ndodhet dhe kendi i gatimit , dhoma e gjumit , tualeti dhe veranda . Kati i dyte organizohet ne tre dhoma gjumi me tualete te integruara ne dhoma.Kati 0 ka nje siperfaqe prej 92 m2 dhe organizohet ne Game room , depo ,tualet , dhoma e tharjes , Wine cellar . Vila eshte totalisht e arreduar , e paisur me sistem chiller . Per me teper informacion na kontaktoni ne :0684073990 / 0693503642

Prona të ngjashme