Shitet Apartament 2+1 te Komuna e Parisit ! , Tirana

Shitur 179,430 €

Karakteristikat

  • ID: 1422
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 134 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 179,430 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 te Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Aparatmenti ka siperfaqe 134 m2 . Eshte i ndertuar me standarte te larta bashkekohore . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Prona të ngjashme