Okazion! Apartament ne shitje tek Farmacia 10 ! Farmacia 10, Tirana

Per Shitje 0 €

Karakteristikat

  • ID: 1439
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 112 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 0 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek Farmacia 10.Apartamenti eshte organizuar ne kuzhinen sebashku me dhomen e ndenjes ,dy dhomat e gjumit , tualet dhe ballkon . Ka siperfaqe 111.8m2 dhe nodhet ne katin e 6 mbi dyqane. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi qe po ndertohet me standarte te larta dhe siguri maksimale. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne cel:0684073990 ose email : [email protected]

Prona të ngjashme