Apartament 2+1+2 me qera, Liqeni i Thate , Tirana

Per Qira 650 €

Karakteristikat

  • ID: 1441
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 115 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 650 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jeper me qera apartament 2+1+2 te rruga Peti. Apartamenti ka siperfaqe 115m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon te madh ndenje + kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete, dhe ballkon . Apartamenti ndodhet ne katin 5 , pallati i pajisur me ashensor. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te preferuara e cila ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C:0684073990 ose [email protected]

Prona të ngjashme