Apartament per shitje te Kodra e Diellit 2 ! , Tirana

Per Shitje 78,300 €

Karakteristikat

  • ID: 1448
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 78 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 78,300 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament per shitje te Kodra e Diellit 2 ! Apartamenti eshte ne faze ndertimi , eshte pjese e integruar e Kodres se Diellit 2 ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ne te cilen ndodhet dhe kendi i gatimit , me pas klaohet te dhoma e gjumit dhe veranda e cila ka nje siperfaqe prej 4,45 m2 . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Prona të ngjashme