Apartament ne shitje ne Don Bosko. Don Bosko, Tirana

Per Shitje 105,000 €

Karakteristikat

  • ID: 1459
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 96 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 105,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 ne zonen e Don Boskos . Apartamenti ka siperfaqe totale 95.5m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon te madh ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 9 dhe ka orientim Lindje-Perendim. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ndertuar me standarte te larta dhe ofron siguri maksimale.Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Prona të ngjashme