Ambjent biznesi ne shitje , Ali Demi , Tirana

Per Shitje 169,000 €

Karakteristikat

  • ID: 1485
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 67 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 169,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet ambjent biznesi ne zonen e Ali Demit . Ambjenti ka siperfaqe 67.29 m2 dhe ka kubature shume te rregullt .Ambjenti ndodhet ne katin 0. Objekti ku ndodhet ambjenti eshte ndertim i ri buze rruge . Zona gjithashtu eshte zone e populluar dhe qe ofron te gjitha facilitetet.Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Prona të ngjashme