Apartament me qera ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Qira 1,200 €

Karakteristikat

  • ID: 1490
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 170 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,200 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Apartamenti ka siperfaqe 170 m2 , eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet dhe kendi i gatimit i cili eshte me ambjent te dedikuar .Me pas kalohet te tre dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar. Eshte pjese e nje rezidence banimi e cila ofron siguri dhe facilitete ne brendesi te saj . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Prona të ngjashme