Apartament me qera ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Qira 1,100 €

Karakteristikat

  • ID: 1493
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 160 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,100 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Apartamenti ka siperfaqe 170 m2 , eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit , me pas kalohet te tre dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre komode dhe me nje firniture shume cilesore . Eshte pjese e nje rezidence banimi e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Prona të ngjashme