Toke 3000m2 ne shitje ne Mezez Mezes, Tirana

Per Shitje 300,000 €

Karakteristikat

  • ID: 1497
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 9000 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 300,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet toke ne Mezes prane Topchanel . Toka ka siperfaqe 3000m2 me mundesi zgjerimi deri ne 9000m2 dhe eshte e pershtatshme per ndertim . Zona ku ndodhet toka eshte nje zone ne zhvillim dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi . Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]