Ambjent biznesi ne shitje, Rruga e Kosovareve , Tirana

Per Shitje 265,000 €

Karakteristikat

  • ID: 1500
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 84 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 265,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet ambjent biznesi te rruga e Kosovareve . Ambjenti ka siperfaqe 84m2 neto dhe ndodhet ne katin 0 buze rruge . Ambjenti eshte i pershtatshem per te zhvilluar aktivitete te ndryshme biznesi . Zona ku ndodhet eshte nje zone me levizshmeri te larte . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]