Ambjent Biznesi ne shitje , Tirana

Per Shitje 56,000 €

Karakteristikat

  • ID: 1507
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 102 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 56,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet ambjent biznesi prane mobileri Ardeno . Ambjenti ka siperfaqe 102m2, me fasade xhami dhe ndodhet ne katin 0. Ambjenti pershin nje zyre dhe nje tualet . Zona ku ndodhet prona eshte zone e banuar dhe ne zhvillim te metejshem . Ambjenti eshte i pershtatshem per te zhvilluar aktivitete te ndryshme biznesi . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]