Toke ne shitje ne Farke ! , Tirana

Per Shitje 80 €

Karakteristikat

 • ID: 1512
 • Lloji i Prones: Land
 • Sipërfaqja:: 40 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:New
 • Cmimi: 80 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 0

Përshkrim

Toke ne shitje ne Farke ! Toka ka siperfaqe 40.000 m2 . Toka disponon dokumentacion te rregullt ligjor . Investimi ne kete zone eshte atraktiv sepse ne zone jane duke u bere investime te shumta dhe ne nje te ardhme te afert nuk do te kete me toka te lira . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Prona të ngjashme

Per Shitje $ 360,000 €
 • 3500 m2
 • 3
 • 3
Per Shitje $ 90 €
 • 11800 m2
 • 0
 • 0