Pronat

Jepet vile per shitje ne Golem 175,000Euro Kavajë - GOLEM

Per Shitje 175,000€

Tipare

 • ID: 30
 • Lloji I prones: Vile
 • Siperfaqe: 216.00 m2
 • Dhoma: 4
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 175,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 4

Pershkrim

Jepet per shitje nje vile 2 kateshe ne fshatin turistik Qerret, Golem. Ambienti ka nje siperfaqe 216 m2, si dhe nje siperfaqe trualli prej 410.7 m2. Vila ka akses ne ambientet e perbashketa rekreative prane detit.Vila eshte e organizuar ne nje dhome ndenje, tualet, depo dhe nje verande ne katin perdhe. Me 3 dhoma gjumi , tualet dhe nje verande ne katin e pare.Me 1 dhome gjumi,ambient ndenje ,tualet dhe 1 papafingo ne katin 2. Per me shume informacion, ju ftojme ta shikoni nga afer pronen.

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 4
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Ajer i kondicionuar :
 • Siperfaqja e papafingos :
 • Siperfaqe totale : 216
 • Truall/ toke : 410.7

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme