Pronat

Jepet me qira Vile 3-kateshe per aktivitete biznesi Tirana - Tirana - Ish Parku Autobuzave

Per Qira 3,000€

Tipare

  • ID: 62
  • Lloji I prones: Vile
  • Siperfaqe: 600.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 3,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Jepet me qira vile, e ndodhur ne nje zone shume te aksesueshme te Tiranes, rruga e Kavajes, pas qendres Globe. Vila ka 3 kate me siperfaqe totate 540m2, disponon gjithashtu 4 vende parkimi. Eshte e pershtatshme per zhvillimin e bizneseve te ndryshme, si : Hotel, Qender Biznesi, Klinike Private, Qender Kursesh, Shkolle Private etj. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mund te na kontaktoni: C : 0684073990 C : 0684073868 E : [email protected]

Tipare te zones

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme