Pronat

Okazion!!! Shitet Toke ne Mullet Tirana - Tirana - Mullet

Shitur 75,000€

Tipare

 • ID: 64
 • Lloji I prones: Toke
 • Siperfaqe: 0.00 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 75,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet toke me siperfaqe 3500 m2, ne rrugen e vjeter Tirane-Elbasan. Toka eshte e pozicionuar prane rruges kryesore dhe me dalje ne lumin Erzen. Cmimi okazion, pozicioni strategjik, e bejne kete prone te pershtatshme per investim dhe per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Per me shume informacion, mos hezitoni te na kontaktoni ! C: 0684073990 E:[email protected]

Tipare te zones

 • Fshat/ Zone rurale :
 • Autostrade :
 • Transport Publik :
 • Qender tregtare :
 • Pamje nga fshati :
 • Pamje nga lumi :
 • Truall/ toke : 3500

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme