Pronat

Shitet Apartament 1+1 Tirana - Tirana - Fresku

Per Shitje 35,000€

Tipare

  • ID: 84
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 63.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 35,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet apartament 1+1, me vendodhje ne zonen e Freskut. Zona e Freskut ka marre zhvillim kohet e fundit, me ndertime cilesore dhe zhvillimin e infrastuktures, bizneseve dhe sherbimeve te ndryshme, qe ndihmojne banoret e zones per te patur sa me shume facilitete dhe lidhje te shpejte me zonat qendrore te Tiranes. Apartamenti 1+1 eshte pjese e nje godine banimi te sapo perfunduar, ndodhet ne kati e pare banim te kesaj godine me 5 kate. Organizohet ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Rifiniturat baze te apartamentit si: hidrosanitare, pllaka, dyer te brendshme dhe dritare, kompania ofron mundesi zgjedhje ose rimbursim. Ky apartament eshte ne proces hipotekimi, pasi kompania po mbyll sistemimet e jashtme te projektit. Per me shume informacion, mos hezitoni te na kontaktoni: C. 0684073867 C. 0684073990

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 70
  • Siperfaqe neto : 63

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme