Pronat

Shitet Apartament 2+1 Tirana - Tirana - Laprake

Shitur 80,000€

Tipare

 • ID: 88
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 105.60 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 80,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Shitet Apartament 2+1, me vendodhje ne Laprake. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, dhe eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje kompleksi rezidencial me 9 kate. Zona ne te cilen ndodhet ky apartament, te mundeson lidhje te shpejte me zonat qendrore te Tiranes, facilitete dhe sherbime te ndryshme. Per me shume informacion, mund te na kontaktoni: C. 0694073990 C. 0694073991

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 105.6
 • Siperfaqe neto : 105.6

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme