Pronat

Shitet Apartament 1+1 te Liqeni i Thate Tirana - Tirana - Liqeni i Thate

Shitur 40,000€

Tipare

 • ID: 91
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 45.80 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 40,000€
 • Cmimi/m2: 750€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet Apartament 1+1, me vendodhje te Liqeni i Thate. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial banimi ndertuar ndertuar kohet fundit me arkitekture italiane. Organizohet ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet me dritare. Apartamenti dorezohet nga kompania me te gjitha rifiniturat e rregullta dhe cilesore, hidrosanitare, dyer cilesore, dritare plastike dhe grila veneciane. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C :0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Shesh lojerash per femije :
 • Hapesira te gjelbra :
 • Autostrade :
 • Transport Publik :
 • Supermarket :
 • Vendqendrim taksish :
 • 24 ore siguri :
 • Siperfaqe totale : 53.77
 • Siperfaqe neto : 45.8

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme