Pronat

Shitet Apartament 2+1 Tirana - Tirana - Rruga e Durresit

Shitur 70,000€

Tipare

 • ID: 151
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 91.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 70,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Rruges se Durresit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje godine banimi ndertuar ne vitet 2000. Organizohet ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Zona te mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme. Per me shume informacion, mund te na kontaktoni: C. 0684073867 C. 0694073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Banke :
 • Shesh lojerash per femije :
 • Qender qyteti :
 • Siperfaqe komerciale :
 • Karburant :
 • Gjimnaz :
 • Zone historike :
 • Spitale :
 • Farmaci :
 • Librari publike :
 • Shkolle :
 • Qender tregtare :
 • Supermarket :
 • Vendqendrim taksish :
 • pamje nga qyteti :
 • 24 ore siguri :
 • Siperfaqe neto : 91

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme