Pronat

Shitet Apartament 2+1 Tirana - Tirana - Blloku

Per Shitje 500,000€

Tipare

 • ID: 197
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 144.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 500,000€
 • Cmimi/m2: 3500€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet Apartament 2+1 ne nje nga rezidencat e banimit me te mire ne Tirane, prane parkut te Liqenit Artificial. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje te madhe, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone me pamje nga liqeni. Vendodhja perfekte e rrethuar me gjelberim dhe vetem 2 minuta larg bllokut, cilesia e larte e ndertimit, siguria 24h, e bejne kete apartament te pershtatshem per te patur nje cilesi te larte jetese. Per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C. 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Banke :
 • Shesh lojerash per femije :
 • Qender qyteti :
 • Ndertese e mbyllur :
 • Siperfaqe komerciale :
 • Hapesira te gjelbra :
 • Spitale :
 • Farmaci :
 • Polici :
 • Librari publike :
 • Transport Publik :
 • Shkolle :
 • Qender tregtare :
 • Supermarket :
 • Vendqendrim taksish :
 • pamje nga qyteti :
 • Pamje nga liqeni :
 • Holli :
 • Mbikqyrje :
 • 24 ore siguri :
 • Survejim me video :
 • Siperfaqe totale : 144

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme