Pronat

Shitet Apartament 1+1 te Liqeni i Thate me Hipoteke Tirana - Tirana - Liqeni i Thate

Shitur 63,000€

Tipare

 • ID: 0000712
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 76.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 63,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet Apartament 1+1 me vendodhje te Liqeni i Thate. Siperfaqja e apartamentit eshte 76m2. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet dhe 1 ballkon te madh me pamje nga Liqeni. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 C. 0694073990 E : [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Korridori :
 • Kuzhina (t) :
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Shesh lojerash per femije :
 • Transport Publik :
 • Supermarket :
 • Vendqendrim taksish :
 • Pamje nga liqeni :
 • Siperfaqe totale : 76

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme