Pronat

Shitet Ambient Komercial ne Rrugen Lidhja e Prizrenit ne zonen e Bllokut Tirana - Tirana - Blloku

Per Shitje 60,000€

Tipare

  • ID: 0000716
  • Lloji I prones: Komercial
  • Siperfaqe: 21.00 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 60,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet Ambient Komercial ne Rrugen Lidhja e Prizrenit ne zonen e Bllokut.Siperfaqja eshte 21 m2. Ky ambjent eshte i pershtatshem per investim dhe per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Zona te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme mundesi per poste parkimi,siguri 24 ore. Per me shume informacion, mund te na kontaktoni: C. 0684073990 C. 0684073987 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 21

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme