Pronat

Shitet Apartament 1+1 75m2 + garazh tek zona e liqenit te thate . Tirana - Tirana - Liqeni i Thate

Shitur 60,000€

Tipare

 • ID: 320
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 75.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 60,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet Apartament 1+1, me siperfaqe 75 m2 tek zona e Liqenit te Thate . Apartamenti eshte i organizuar ne nje soxhorno me kuzhine , korridor, dhome gjumi dhe nje banjo . Apartamenti ka punime cilesore . Ne cmimim e shitjes eshte i perfshire dhe garazhi .Per me teper informacion na kontaktoni ne C: 0686051414 C.0684073990, [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 75

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme