Pronat

Shitet Ambjent Komercial Tirana - Tirana - Qender

Per Shitje 150,000€

Tipare

 • ID: 0000482
 • Lloji I prones: Komercial
 • Siperfaqe: 59.00 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 150,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet Ambjent Komecial ne zone qendrore ne Tirane. Ambjenti ndodhet perballe Toptani Center, ne katin 0 te nje godine banimi dhe sherbimi. Ky ambjent eshte i pershtatshem per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Per me shume informacion, mund te na kontaktoni: C. 0684073987 C. 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Banke :
 • Shesh lojerash per femije :
 • Qender qyteti :
 • Siperfaqe komerciale :
 • Hapesira te gjelbra :
 • Zone historike :
 • Spitale :
 • Farmaci :
 • Polici :
 • Librari publike :
 • Transport Publik :
 • Shkolle :
 • Supermarket :
 • Mbikqyrje :
 • 24 ore siguri :
 • Survejim me video :
 • Siperfaqe totale : 59

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme