Pronat

Shitet Apartament 2+1, Me hipoteke ne zonen Komuna e Parisit. Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

Shitur 85,000€

Tipare

 • ID: 588
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 70.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 85,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet Apartament 2+1, Me hipoteke ne zonen Komuna e Parisit. Siperfaqja e apartamentit eshte 70m2. Apartamenti Organizohet ne 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet edhe 1 ballkon. .Ndodhet ne katin e 4-te te nje godine banimi me 4 kate pa ashensor . Zona perreth te mundeson te gjitha facilitetet, Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C. 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 70

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme