Pronat

JEPET ME QIRA AMBIENTE KOMERCIAL NE QENDREN ETC Tirana - Tirana - Qendra Tregtare ETC

Per Qira 500€

Tipare

  • ID: 508
  • Lloji I prones: Komercial
  • Siperfaqe: 23.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 500€
  • Cmimi/m2: 500€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Jepet me qira ambient komercial ne Qendren Tregtare ETC . Ambienti ka nje siperfaqe prej 23 m2, dhe eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me preferenciale te kryeqytetit e cila te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Ky ambjent eshte i pershtatshem per investim dhe per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Cmimi i diskutueshem. Per me shume informacion, mund te na kontaktoni: C. 0684140089 C. 0694073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 23
  • Siperfaqe neto : 23

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme