Pronat

JEPET ME QIRA APARTAMENT NE ZOG TE ZI Tirana - Tirana

E dhene me qira 400€

Tipare

 • ID: 391
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 74.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 400€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me qira Apartament 1+1 tek zona e Zogu i zi" . Apartamenti eshte i mobiluar, ka 2 kondisionere, i organizuar ne nje dhome ndenjeje, kend gatimi , dhome gjumi , 1 tualet dhe 2 ballkone, njeri me hapesire te madhe. Eshte me orientim nga perendimi dhe me pamje te hapur, ne katin e 6 te nderteses. .Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire me punime shume cilesore dhe siguri maksimale.Apartamenti ndodhet ne nje kompleks pallatesh te reja ku ka mundesi parkimi . Per me teper informacion na kontaktoni ne C: 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 74

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme