Pronat

Shitet Apartamente 2+1 Tirana - Tirana - 21 dhjetori

Per Shitje 129,000€

Tipare

 • ID: 505
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 95.50 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 129,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Shitet Apartament 2+1, Ne zonen 21 Dhjetor. Siperfaqja e apartamentit eshte 95.5m2. Apartamenti Organizohet ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet edhe 2 ballkone. .Ndodhet ne katin e 4-te te nje godine banimi me 9 kate. Zona perreth te mundeson te gjitha facilitetet, ndertuar me teper cilsi , Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 95.50

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme