Pronat

Shitet Apartamente 1+1 Tirana - Tirana - 21 dhjetori

Per Shitje 82,800€

Tipare

 • ID: 507
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 61.32 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 82,800€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet Apartament 1 +1, Ne zonen 21 Dhjetor. Siperfaqja e apartamentit eshte 61.32m2. Apartamenti Organizohet ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 1dhoma gjumi dhe 1 tualet edhe 1 ballkone. .Ndodhet ne katin e 7-te te nje godine banimi me 9 kate. Zona perreth te mundeson te gjitha facilitetet, ndertuar me teper cilsi , Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 61.32

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme