Pronat

Jepet me qera objekt 3750 m2 ne autostraden Tirane -Durres ! Tirana - Tirana - Autostrada Tiranë-Durrës

Per Qira 15,000€

Tipare

  • ID: 556
  • Lloji I prones: Ndertese
  • Siperfaqe: 3 750.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 15,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 18

Pershkrim

Jepet me qera objekt 3750 m2 ne autostraden Tirane -Durres . Objekti eshte i organizuar ne gjashte kate ku secili kat ka nje siperfaqe prej 510 m2 , tetembedhjet tualete dhe 6000 m2 siperfaqe nentoksore parkim . Objekti eshte i pershtatshem per cdo lloj tipologjie biznesi .Mund te jepen dhe kate te shkeputura nga njeri tjetri sipas kerkeses se subjektit te interesuar . Per me teper informacion na kontaktoni ne 0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 18
  • Siperfaqe totale : 3750

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme