Pronat

Jepet me qera apartament 2 + 1 Tirana - Tirana - Stadiumi Dinamo

Per Qira 600€

Tipare

 • ID: 392
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 78.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 600€
 • Cmimi/m2: 0€/m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me qera Apartament 2+1 te Stadiumi Dinamo . Apartamenti eshte i organizuar ne nje soxhorno te mobiluar ne menyre bashkekohore , ,dy dhoma gjumi , nje tualet dhe 2 ballkone .Apartamenti ka sistem sigurimi . Pallati eshte me dy ashensore . Komuniteti eshte i perzgjedhur cka e ben jetesen te qete dhe te sigurte . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684140089 ose 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 78

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme