Pronat

Jepet me qira ambjent Komercial Dublex Tirana - Tirana - Stadiumi Dinamo

Per Qira 1,500€

Tipare

  • ID: 394
  • Lloji I prones: Komercial
  • Siperfaqe: 90.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 1,500€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me qira ambient komercial tek Stadiumi Dinamo . Ambienti ka nje siperfaqe prej 90m2, dhe eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me preferenciale te kryeqytetit e cila te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Ky ambjent eshte i pershtatshem per investim dhe per zhvillimin e bizneseve te ndryshme.Ambjenti eshte i ndare ne dy ambjente ne Dublexi Per me shume informacion, mund te na kontaktoni:C. 0694073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 90

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme