Pronat

JEPET ME QIRA AMBJENT PER BIZNES Tirana - Tirana - Stadiumi Dinamo

Per Qira 440€

Tipare

  • ID: 395
  • Lloji I prones: Ambjent Biznesi
  • Siperfaqe: 55.00 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 440€
  • Cmimi/m2: 8€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me qira ambient komercial tek Stadiumi Dinamo . Ambienti ka nje siperfaqe prej 55m2, dhe eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me preferenciale te kryeqytetit e cila te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Ky ambjent eshte i pershtatshem per investim dhe per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Per me shume informacion, mund te na kontaktoni: C. 0694073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 55

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme