Pronat

Jepet me qera vile te kompleksi rezidencial Rolling Hills . Tirana - Tirana - TEG

Per Qira 3,500€

Tipare

 • ID: 546
 • Lloji I prones: Vile
 • Siperfaqe: 565.00 m2
 • Dhoma: 6
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 3,500€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 6

Pershkrim

Jepet me qera vile te kompleksi rezidencial Rolling Hills .Villa eshte me 3 kate banim, 565m2 ndertim dhe 80m2 verande, i perbere nga 1600 m truall , dhe siperfaqe e zene me objekt 220 m2 , pishine 48 m2 , palester 18 m2,Lavanderi 13 m2 , kantine 4,7 m2 , Garazh 45 m2.Kati i pare 190m2 ndertim dhe 20m2 verande me hyrje nga rruga kryesore. Dhoma e dites dhoma matrimoniale dhe dy tualete . Te njejten strukture kane dhe dy katet e tjera. Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 6
 • Dhoma e ndenjies : 3
 • Siperfaqe totale : 565
 • Truall/ toke : 1600

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme