Pronat

SHITET OSE JEPET ME QERA TRUALL NE AUTOSTRADEN TIRANE - DURRES Tirana - Tirana

Per Shitje 510,000€

Tipare

  • ID: 510
  • Lloji I prones: Toke
  • Siperfaqe: 8 500.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 510,000€
  • Cmimi/m2: 60€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet ose jepet me qera Truall ne Autostraden Tirane - Durres me siperfaqe 8500m2 ne nje zone Industriale me tre dalje me rruget kryesore 1-km nga Rruga e Rinasit dhe 1-km nga Autostrada e Durrsit dhe dalja tjeter ne rrugen qe lidhe me Kamzen, kjo prone eshte e pershtatshme per zhvillimin e cdo bisnesi pasi dhe zona eshte ne zhvillime dhe e gjith zona perreth ndodhen disa kompani dhe firma te ndryshme cmimi per 60 euro m2 Per me shume informacion mundt te na kontaktoni C.0684073987 C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 8500

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme