Pronat

Jepet me qera Apartament 1+1 siper qendres Kristal ! Tirana - Tirana

E dhene me qira 230€

Tipare

 • ID: 548
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 90.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 230€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me qera Apartament 1+1 siper qendres Kristal . Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome dite ku ndodhet dhe kendi i gatimit , dhoma e gjumit , ballkoni dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre modeste me te gjithe mobilimin e nevojshem . Per me teper informacion na Kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme