Pronat

Shitet Apartament 2+1 ne qender te tiranes tek Bulevardi Zogu i Pare. Tirana - Tirana - Bulevardi Zogu I

Per Shitje 90,000€

Tipare

 • ID: 549
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 66.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 90,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet Apartament 2+1 ne qender te Tiranes tek Bulevardi Zogu i pare . Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet dhe nje kend i vogel gatimi , dhomat e gjumit , tualeti dhe ballkoni . Apartamneti eshte pjese e nje pallati ekzistues por eshte teresisht i restauruar . Ndodhet ne qender te Tiranes cka e ben nje mundesi te mire investimi per qeradhenie . Aktualisht eshte i dhene me qera ne vleren 600 Euro . Qeramarrsi aktual do te rinovoje kontraten dhe per 5 vitet e ardhshme . Apartamenti shitet i mobiluar . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 66

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme