Pronat

Shitet ambjent biznesi kati 0 teknik ! Tirana - Tirana - Blloku

Per Shitje 134,200€

Tipare

  • ID: 555
  • Lloji I prones: Ambjent Biznesi
  • Siperfaqe: 61.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 134,200€
  • Cmimi/m2: 2200€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Ambjenti ndodhet ne Bllok, ne Rr. "Perlat Rexhepi" ne nje nga zonat me te populluara dhe te preferuara te Tiranes. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 61m2 ne katin 0 teknik. Ambjenti eshte i pershatshem per veprimtari te ndryshme. Per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni! C.0694073990

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 61

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme