Pronat

Jepet me qera Apartament 2+1 te Rruga e Kavajes . Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes

Per Qira 500€

Tipare

 • ID: 569
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 110.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 500€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me qera Aparatemnt 2+1 te Rruga e Kavajes . Apartamenti ehste i organizuar ne nje dhome dite , dy dhoma gjumi nje tualet dhe kendi i kuzhines eshte i shkeputur nga dhoma endenjes . Apartamneti eshte totalisht i mobiluar . Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati 12-katesh . Pallati eshte i pozicionuar buze rruge . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme