Pronat

Jepet me qera laborator analizash Biokimik te Blv.Gjergj Fishta prane Gjykates te shkalles se pare . Tirana - Tirana - Bulevardi Gjergj Fishta

Per Qira 500€

Tipare

  • ID: 570
  • Lloji I prones: Ambjent Biznesi
  • Siperfaqe: 60.00 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 500€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me qera laborator analizash Biokimik te Blv.Gjergj Fishta prane Gjykates te shkalles se pare .Ambjenti eshte 60 m2 , ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 12-katesh . Eshte open space me kater poste pune .Mund te cilesohet okazin ne raport me vleren dhe lokacionin ne te cilin ndodhet . Ambjenti mund te jepet gjithashtu dhe per klinike dentare apo laborator dentar. Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 60

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme