Pronat

Shitet apartament 1+1 ! Vlorë

Per Shitje 62,000€

Tipare

 • ID: 570
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 98.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 62,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 0

Pershkrim

Apartament per shitje ne Vlore. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 98 m2 dhe sebashku me veranden eshte 150m2, eshte ne zone shume te aksesueshme ka prane shkollen 8 vjecare kopesht bank , eshte e arreduar me paisje te kohes ka sistem kondicjonimi, sistem alarmi , dush me panel djellor. Bolier uji vec te shkeputur nga bolierat e pallatit pompe me vakum . Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne C. 0684073990 ose E. [email protected] realpas.al

Tipare te zones

 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 150
 • Siperfaqe neto : 98

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme