Pronat

Jepet me qera Bar-Loungue shisha 405 m2 ne zonen e Bllokut ! Tirana - Tirana - Blloku

Per Qira 4,000€

Tipare

  • ID: 559
  • Lloji I prones: Lokal/Restorant
  • Siperfaqe: 0.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 4,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 2

Pershkrim

Jepet me qera Bar-Lounge shisha 405 m2 ne zonen e Bllokut . Bari eshte i investuar dhe i pershtatur totalisht per te funksionuar si Lounge per shisha . Bari ndodhet ne nje zone preferenciale per tipin e biznesit qe eshte krijua. Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme