Pronat

Shitet toke ! Tirana - Tirana

Per Shitje 550,000€

Tipare

  • ID: 411
  • Lloji I prones: Toke
  • Siperfaqe: 5 000.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 550,000€
  • Cmimi/m2: 110€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shume prane Teg-ut shitet toke me siperfaqe 5000m2 . Toka eshte e shfrytezueshme per ndertim. Vendodhja e prones eshte ngjitur me vilat Rolling Hills.Toka eshte shume prane rruges kryesore dhe shume e pershtatshme per vile.Zona perreth eshte e qete dhe me ambient te paster. Per me shume informacion kontaktoni ne C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Truall/ toke : 5000

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme