Pronat

Shitet Super Apartament 2+1 prane Gjykates se Tiranes ! Tirana - Tirana - Bulevardi Gjergj Fishta

Per Shitje 260,000€

Tipare

 • ID: 597
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 154.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 260,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Shitet Super Apartament 2+1 prane Gjykates se Tiranes . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 264 m2 nga ku 92 m2 jane verande dhe ballkon . Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te Soxhorno ku ndodhet kendi i gatimit , oxhaku dalje ne verande dhe dy dhomat e gjumit . Apartamenti ka dy depo te brendshme dhe nje depo te jashtme , sistem ngrohje ftohje qendror , panel diellor ,ka sistem te tille qe ne rast shkeputjesh energjie elektrike shtepia qendron me energji per 5 ore . Aparatmenti ka dokumentacion te rregullt ligjor . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 264
 • Siperfaqe neto : 154

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme