Pronat

Jepet me qera apartament 2+1+1dhome bibloteke , 200 m2 ne zonen e bllokut ! Tirana - Tirana - Blloku

Tipare

 • ID: 562
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 200.00 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 2,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Jepet me qera apartament 2+1+1 dhome bibloteke , 200 m2 ne zonen e bllokut . Apartamenti eshte i organizuar ne nje soxhorno i mobiluar ne menyre luksoze e cila ben lidhjen me dhomen matrimoniale ku ndodhet garderoba dhe tualeti . Dhoma matrimoniale ka dalje ne ballkonin e apartamentit i cili te ofron nje pamje piktoreske te kryeqytetit . Ne krah te dhomes matrimoniale ndodhet nje dhome e cila eshte konceptuar si zyre . Ne hyrje te apartamentit ndodhet dhoma tjeter e gjumit , tualeti i dites dhe kendi i gatimit i shkeputur nga soxhorno. Vlera e publikuar eshte Bruto (pa taksa ). Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 200

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme