Pronat

Jepet me qera apartament 200 m2 ne zonen e bllokut ! Tirana - Tirana - Blloku

Per Qira 1,200€

Tipare

  • ID: 599
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 200.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 1,200€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 2

Pershkrim

Jepet me qera apartament 200 m2 ne zonen e bllokut ! Apartamenti eshte kati i 6-te i nje pallati 12-te katesh ne zemer te bllokut . Eshte i organizuar ne kater ambjente nje ballkon dhe dy tualete . Pallati ka dy ashensor . Zona te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme . Apartamenti jepet per zyra si dhe per banim por eshte pjeserisht i mobiluar . Per me teper informacion na kontaktoni ne C: 0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 2
  • Siperfaqe totale : 200

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme