Pronat

Shitet apartament 3+1 i organizuar si duplex te Stadjumi Dinamo ! Tirana - Tirana - Stadiumi Dinamo

Per Shitje 350,000€

Tipare

 • ID: 600
 • Lloji I prones: Duplex
 • Siperfaqe: 140.00 m2
 • Dhoma: 4
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 350,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Tek Stadimi Dinamo , shitet Apartament 3+1,si te kesh nje vile mes qytetit pasi eshte e vetmja hyrje ne kat me dalje ne tarace ku shikon gjith Tiranen.Ndodhet ne katin 4 te njerit prej pallateve te kohes se Italise. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje i madh ( me nje guzhne,dy dhoma matrimoniale,nje dhome femijesh ,te dyja tualetet jane me ajrosje natyrale dhe me pajisje nga me cilesoret. Sistemim perfekt i hapesires dhe shitet i mobiluar. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje Perendim Jug. Zona ku ndodhet apartamenti duke qene se eshte afer Qendres se Tiranes ofron gjithe komoditetin e nevojshem per nje jetese cilesore.Eshte 135 m2 Apartamenti dhe 150 m2 Veranda.Cmimi per shitje 380 000 mije euro Euro.Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 140

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme