Pronat

Shitet Apartament 1+1 Tirana - Tirana - Don Bosko

Per Shitje 68,430€

Tipare

  • ID: 600
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 82.44 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 68,430€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet Apartament 1+1 ne zonen e Don Bosko. Apartamenti eshte pjese e nje rezidence banimi " Rainbow" e vendosur në zonën rezidenciale të Don Boskos në rrugën Albanopol, ajo është konceptuar të ofrojë një shtëpi komode dhe jetë të pasur komunitare me mbi 75% hapësirë të përbashkët të gjelbër. Rezidenca është vetëm 1 km nga Zogu i Zi, 1.3 km nga Bulevardi Zogu i Parë dhe 1.9km nga qëndra e Tiranës. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje+ kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualete dhe 2 ballkone. Per me shume informacion, mund te na kontaktoni: C. 0684073987C. 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 73.412

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme